25.08.2014 Від Ирина Погребнова 6

[:uk]Як правильно вибрати прополіс[:ru]Как правильно выбрать прополис[:]

[:uk]

купить прополисЯк виглядає прополіс

Коли вибираєте прополіс почніть з його огляду. Зверніть увагу на його колір, чистоту і однорідність. Зазвичай прополіс продають у вигляді циліндричних паличок або кульок. Однорідність кольору можна визначити за зовнішнім виглядом, він не повинен бути занадто різнокольоровий з безліччю вкраплень і прожилок, особливо чорних або занадто світлих.

прополіс купити в вінниціЯкщо вам запропонують прополіс у формі кульки, зазвичай у такому вигляді його продають бджолярі, то тоді, бажано побачити внутрішній вміст кульки прополісу, попросіть розрізати його навпіл і ви точно побачите що в середині. Вигляд з середини має бути такий же як і зовні.

Іноді, у не зовсім добропорядних продавців, виникає бажання заробити на не обізнаності покупця і замість прополісу пропонують віск, або підмішують його у великій кількості у прополіс, оскільки вартість воску менша ніж прополісу.

Щоб перевірити на присутність воску у прополісі варто вкинути прополіс в посуд з водою. Справжній прополіс потоне, тому що він важчий від води. Навіть найменший шматочок прополісу відразу піде на дно, а віск, навпаки, легший за воду і якщо в прополіс підмішали віск, він залишиться на плаву.

cveta-propolisa 2Прополіс може бути різних кольорів і відтінків. Дуже хороший прополіс зазвичай буває зелено-коричневий світлих тонів або жовто-зелений, а дуже поганий – майже чорного кольору. Свіжозібраний прополіс буває світлих тонів і має бути м’яким, з часом починає темніти і тверднути.

Зверніть увагу на чистоту прополісу, він повинен бути більш-менш однорідний і за кольором і за структурою, в ньому не повинні бути занадто багато вкраплень у вигляді маленьких паличок, крихт, воску, а іноді і трупиків бджіл та інших комах.

Який запах у прополіса

Після огляду зосередьтеся на запаху прополісу. Прополіс має характерний, приємний, стійкий, смолистий запах. Цей запах не випаровується і має бути постійно.

Який смак у прополіса

Щоб реально дізнатися якість прополісу необхідно спробувати прополіс на смак. Для цього вам буде потрібно шматочок прополісу розміром приблизно 1см і товщиною приблизно 6мм, тобто прополіс приблизно в один грам.

где купить прополисПочніть повільно розжовувати прополіс і зосередьтеся на відчуттях смаку. Якщо прополіс дуже хороший він після 10-20 жувальних рухів, нагріється і почне прилипати до зубів.

Через деякий час 5-10хвилин або одночасно з розжовуванням ви відчуєте печіння в ротовій порожнині на кінчику язика і особливо піднебінних мигдалин (гланди), якщо проковтнути слину. Ви відчуєте одночасно відчуття печіння та легкого оніміння в порожнині рота, оніміння як від новокаїну, особливо на кінчику язика.

Прополіс має приємний, легкий гіркуватий смак. Якщо продовжити жування приблизно до 30хвилин прополіс почне розпадатися і кришитися, в цей час ви відчуєте сильну гіркоту і печіння в роті. Все це після того як перетвориться на крихти, можете проковтнути і запити водою.

Прополіс можна вважати низької якості якщо легке печіння і гіркоту в порожнині рота ви почнете відчувати тільки після приблизно 100 жувальних рухів, а прополіс зовсім не прилипатиме до зубів.

Ознаки псування прополісу

Для отримання лікувальних препаратів прополісу з великим вмістом активних речовин, слід вибирати шматки з невеликим вмістом воску і домішок, без ознак псування. Явними ознаки псування можуть бути: крихкість навіть при + 25С, рихлість, цвіль у вигляді білого нальоту на поверхні прополісу, дуже чорний прополіс.

Купити прополіс

Проголосуйте будь ласка 1 Star2 Stars (18 голосів, в середньому: 4,61 з 5)

Loading...

Читайте також:

Що таке прополіс
Приготування розчинів прополісу
Протипоказання застосуванню прополісу[:ru]

купить прополисКак выглядит прополис

Когда выбираете прополис начните с его осмотра. Обратите внимание на его цвет, чистоту и однородность. Обычно прополис продают в виде цилиндрических палочек или шариков. Однородность цвета можно определить по внешнему виду, он не должен быть слишком разноцветный с множеством вкраплений и прожилок, особенно черных или слишком светлых.

прополіс купити в вінниціЕсли вам предложат прополис в форме шарика, обычно в таком виде он продается пчеловоды, то тогда, желательно увидеть внутреннее содержимое шарики прополиса, попросите разрезать его пополам и вы точно увидите в середине. Вид с середины должен быть такой же как и снаружи.

Иногда, в не совсем добропорядочных продавцов, возникает желание заработать на НЕ осведомленности покупателя и вместо прополиса предлагают воск, или подмешивают его в большом количестве в прополис, поскольку стоимость воска меньше чем прополиса.

Чтобы проверить на присутствие воска в прополисе стоит бросить прополис в посуду с водой. Настоящий прополис утонет, потому что он тяжелее воды. Даже самый маленький кусочек прополиса сразу пойдет ко дну, а воск, наоборот, легче воды и если в прополис подмешали вист, он останется на плаву.

cveta-propolisa 2Прополис может быть различных цветов и оттенков. Очень хороший прополис обычно бывает зелено-коричневый светлых тонов или желто-зеленый, а очень плохой – почти черного цвета. Составленное прополис бывает светлых тонов и должно быть мягким, со временем начинает темнеть и твердеть.

Обратите внимание на чистоту прополиса, он должен быть более или менее однородной и по цвету и по структуре, в нем не должны быть слишком много вкраплений в виде маленьких палочек, крошек, воска, а иногда и трупиков пчел и других насекомых.

Какой запах у прополиса

После осмотра сосредоточьтесь на запахе прополиса. Прополис имеет характерный, приятный, стойкий, смолистый запах. Этот запах не испаряется и должно быть постоянно.

Какой вкус у прополиса

Чтобы реально узнать качество прополиса необходимо попробовать прополис по вкусу. Для этого вам потребуется кусочек прополиса размером примерно 1см и толщиной примерно 6мм, то есть прополис примерно в один грамм.

где купить прополисНачните медленно разжевывать прополис и сосредоточьтесь на ощущениях вкуса. Если прополис очень хороший он после 10-20 жевательных движений, нагреется и начнет прилипать к зубам.

Через некоторое время 5-10минут или одновременно с разжевыванием вы почувствуете жжение в полости рта на кончике языка и особенно небных миндалин (гланды), если проглотить слюну. Вы почувствуете одновременно ощущение жжения и легкого онемения в полости рта, онемение как от новокаина, особенно на кончике языка.

Прополис обладает приятным, легкий горьковатый вкус. Если продолжить жевания примерно до 30 минут прополис начнет распадаться и крошиться, в это время вы почувствуете сильную горечь и жжение во рту. Все это после того как превратится в крошки, можете проглотить и запить водой.

Прополис можно считать низкого качества если легкое жжение и горечь в полости рта вы начнете чувствовать только после примерно 100 жевательных движений, а прополис вовсе не прилипать к зубам.

Признаки порчи прополиса

Для получения лекарственных препаратов прополиса с большим содержанием активных веществ, следует выбирать куски с небольшим содержанием воска и примесей, без признаков порчи. Явными признаки порчи могут быть: хрупкость даже при + 25С, рыхлость, плесень в виде белого налета на поверхности прополиса, очень черный прополис.

Купить прополис

Проголосуйте пожалуйста 1 Star2 Stars (18 голосів, в середньому: 4,61 з 5)

Loading...

Читайте также:

Что такое прополис
Приготовление растворов прополиса
Противопоказания к применению прополиса[:]