Цікаве про мед

Рубрики:

Про мед

Цілющий прополіс

Проголосуйте будь ласка 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середній: 5,00 з 5)

Loading...

Статті:

Подаруй близьким здоров’я!

Новорічні та Різдвяні свята – це час солодощів та подарунків. Особливо раді цим дням наші дітлахи, хоча і дорослі теж полюбляють і посвяткувати і поласувати солоденьким. Починаючи із Дня Святого Миколая і аж до самого Водохреща ми звикли балувати наших малюків цукерочками, при цьому мало хто замислюється, як сучасні солодощі впливають на здоров’я дітей. Для […]

Posted in Про мед | Leave a comment

Чому мед сахариться і чи нормально це

Відразу зізнаюся Вам чесно, не люблю продавати рідкий мед. Не маю на увазі той, який робиться рідким спеціально, такий взагалі не продаю і не буду ніколи. Я говорю про свіжовикачаний продукт. Його, звичайно, фасувати зручніше і розходитися він швидше, але часто я зіштовхуються з розчаруванням клієнта, коли свіжий продукт починає кристалізуватися.

Posted in Про мед | Leave a comment

Рецепти з медом для лікування безсоння і нервових розладів

Мед – ідеальне снодійне без рецептів. Він, як заспокійливий і снодійний продукт використовувався ще до того як почала розвиватися синтетична фармацевтика. Наші предки вживали натуральний мед перед сном і успішно їм лікували такі стани, як головні болі, нервове напруження, перевтому, неспокійний сон і безсоння.

Posted in Про мед | Leave a comment

Рецепт профілактики застуди з медом і лимоном (особистий досвід)

Мед – це один з продуктів, який входить в список здорового харчування. Цьому є багато причин. Мед натуральний, створений природою, відмінно засвоюється людським організмом і насичений необхідними вітамінами і ферментами. А ще домашній мед може стати порятунком для ласунів, адже в ньому натуральні природні цукри: фруктоза і глюкоза.

Posted in Про мед | Leave a comment

Як ми їмо мед

Те що мед їсти дуже корисно незаперечний факт. Але, мені часто доводиться чути: “у нас вдома ніхто не їсть мед”, або “моя дитина не хоче їсти меду”. Мед, як і будь-який прдукт харчування важливо правильно подати.

Posted in Про мед | Leave a comment

Літо 2016. Ловим рій бджіл (відео)

Крім збору меду займаємось розведенням бджіл. Влітку 2016 року бджоли роїлись дуже активно. Такого «урожаю» бджолосімей я не пам’ятаю за всі роки роботи на пасіці.

Posted in Про мед | Leave a comment

Умиваємось медом

Устань, устань, подоляночко, устань, устань, молодесенька, умий личко так, як скляночку… Сьогодні відкрила для себе мед в якості засобу для вмивання обличчя та спішу поділитись із вами.

Posted in Про мед | Leave a comment

Протипоказання застосуванню прополісу

При застосуванні прополісу слід врахувати, що даний продукт може викликати алергічну реакцію, тому не рекомендується вживання прополісу, людям, що страждають алергією на продукти бджільництва.

Posted in Прополіс | Leave a comment

Лікуємось медом у сауні

Використання меду в сауні сприяє розкриттю пор і посиленню потовиділення, що позитивно впливає на видалення з організму шлаків і відновлення шкірних покривів. Процедури з медом також допоможуть зняти запальні процеси на шкірі, у вигляді екземи, вугрових висипань. Спостерігається прискорення загоєння опіків, подряпин, ран.

Posted in Про мед | Leave a comment

Як правильно вибрати прополіс

Як виглядає прополіс Коли вибираєте прополіс почніть з його огляду. Зверніть увагу на його колір, чистоту і однорідність. Зазвичай прополіс продають у вигляді циліндричних паличок або кульок. Однорідність кольору можна визначити за зовнішнім виглядом, він не повинен бути занадто різнокольоровий з безліччю вкраплень і прожилок, особливо чорних або занадто світлих.

Posted in Прополіс | 2 Comments

Різновиди меду

НАТУРАЛЬНИЙ МЕД – це унікальний дар даний природою людству. У першу чергу він підходить людині завдяки своїй органічності, тобто збалансованими природою поживними та біологічно активними сполуками вже готовими до засвоєння.

Posted in Про мед | Leave a comment

Що таке прополіс

Прополіс (бджолиний клей) речовина, що виробляється бджолами, з різноманітним хімічним складом, що містить ароматичні речовини, смоли, фловони, мінеральні речовини. Багато складових частин прополісу ще не відомі.

Posted in Прополіс | Leave a comment