06.01.2017 Від Ирина Погребнова 0

[:uk]Як ми їмо мед[:ru]Как мы едим мед[:]

[:uk]купить качественный медТе що мед їсти дуже корисно незаперечний факт. Але, мені часто доводиться чути: “у нас вдома ніхто не їсть мед”, або “моя дитина не хоче їсти меду”. Мед, як і будь-який прдукт харчування важливо правильно подати.

Перший крок до правильного вживання меду – він завжди повинен бути на столі, перед очима.
Не в тумбочці, і ні в якому разі не в холодильнику (при такому зберіганні від стає твердим і діставати його з тари дуже незручно).
мед на століПри кімнатній температурі він зберігається на столі досить довго, хоча, якщо у Вас він завжди буде на столі, то й залежуватися довго не буде.

Я, як і всі матері, стурбована тим щоб моя дитина правильно харчувалась і прикладаю максимум зусиль до цього.

Хочу поділитися власним досвідом того, як ми їмо мед.

ручка тянетсяМій син бігає по дому, грається і, час від часу, прибігає на кухню щоб схопити чогось смачненького, на цей випадок у нас завжди на столі стоять різні ласощі.

Не зважаючи на те, що ласощі бувають на столі різні найчастіше ручки тягнуться до горіхів і меду. Дуже любить мед який найкраще закристалізувався і його шматочки можна брати руками.

А ще ми робимо «ГОРІШКОБУТЕРБРОД». Назву та технологію приготування придумав сам малюк. Беремо дві половинки горіха між ними кладемо шматочок меду і в рот!

готуєм бутербутер готові в рот

 

 

 

Дуже смачно, а головне корисно. Тепер вже сама так їм. Якщо немає горіхів можна використовувати все що потрапить під руку: крекери, сухарики, навіть шматочки фруктів (дуже смачно з якблуками!).

как кушать мед мед с клубничкой

медовые лакомства 2016-06-05_18-09-22_315

Згодом син підростав і пішов в школу. Задумалася як допомогти йому вчитися, стала робити суміші меду з горіхами і насінням соняшника, теж дуже смачно і корисно, особливо для роботи мозку.

мед и семечки користь меду

А щоб моя дитина могла брати медок ще і в школу, придумала медові цукерки в оболонці з натурального воску, щоб невелику порцію меду можна було покласти в рот і пожувати на перерві. Спочатку там був просто мед, а потім почала робити суміші меду з корицею, какао, імбирем, а собі на роботу з чилі перцем.

конфеты из меда медовые сладости мед детям 2014-03-17 13.51.05

Проголосуйте будь ласка 1 Star2 Stars (1 голосів, в середньому: 5,00 з 5)

Loading...[:ru]купить качественный медТо что мед кушать очень полезно неоспоримый факт. Но, мне часто приходится слышать: “у нас дома никто не ест мед”, или “мой ребенок не хочет есть меда”. Мед, как и любой прдукт питания важно правильно подать.

Первый шаг к правильному употреблению меда – он всегда должен быть на столе, перед глазами.
Не в тумбочке, и ни в коем случае не в холодильнике (при таком хранении от становится твердым и ковырять его очень неудобно).

мед на столі

У меня на кухне мед стоит вот так

При комнатной температуре он сохраняется на столе достаточно долго, хотя, если у Вас он всегда будет на столе, то и залеживаться долго не будет.

Я, как и все матери, обеспокоена тем чтобы мой ребенок правильно питался и прикладываю максимум усилий к этому.

Хочу поделиться собственным опытом того, как мы едим мед.

ручка тянетсяМой сын бегает по дому, играет, и время от времени, прибегает на кухню, чтобы схватить чего-нибудь вкусненького, на этот случай у нас всегда на столе стоят различные лакомства.

Несмотря на то, что лакомство бывают на столе разные, чаще всего ручки тянутся к орехам и меду. Очень любит если мед сильно закристаллизировался и его кусочки можно брать руками.

А еще мы делаем «ОРЕШКОБУТЕРБРОД». Название и технологию приготовления придумал сам малыш. Берем две половинки ореха между ними кладем кусочек меда и в рот!

готуєм бутербутер готові в рот

 

 

 

Очень вкусно, а главное полезно. Теперь уже сама так ем. Если нет орехов можно использовать все что попадет под руку: крекеры, сухарики, даже кусочки фруктов (очень вкусно с якблоками!).

как кушать мед мед с клубничкой

медовые лакомства 2016-06-05_18-09-22_315

Со временем сын подрастал и пошел в школу. Задумалась как помочь ему учиться, стала делать смеси меда с орехами и семенами подсолнуха, тоже очень вкусно и полезно, особенно для работы мозга.

мед и семечки користь меду

А чтобы мой ребенок мог брать медок еще и в школу, придумала медовые конфетки в оболочке из натурального воска, чтобы небольшую порцию меда можно было положить в рот и пожевать на переменке. Сначала там был просто мед, а потом начала делать смеси меда с корицей, какао, имбирем, а себе на работу с чили перцем.

конфеты из меда медовые сладости мед детям 2014-03-17 13.51.05

Проголосуйте пожалуйста 1 Star2 Stars (1 голосів, в середньому: 5,00 з 5)

Loading...[:]