20.07.2016 Від Ирина Погребнова 0

[:uk]Літо 2016. Ловим рій бджіл (відео)[:ru]Лето 2016. Ловим рой пчел (видео)[:]

[:uk]ловим рій бджілКрім збору меду займаємось розведенням бджіл. Влітку 2016 року бджоли роїлись дуже активно. Такого «урожаю» бджолосімей я не пам’ятаю за всі роки роботи на пасіці.

Напротязі декількох тижнів підряд кожен день збирали до трьх роїв. Доводилось ловити бджіл і дощем, і в грозу, і навіть вночі )))

Часто рій забирається дуже високо і його важко дістати. Таких бджіл зловити дуже важко і навіть подекуди небезпечно. Батько не раз падав з висоти, а особисто я часто буваю обсипана ними з ніг до голови і не раз укушена.

Процес дуже цікавий в чому ви можете переконатись переглянувши відео.

Проголосуйте будь ласка 1 Star2 Stars (1 голосів, в середньому: 5,00 з 5)

Loading...[:ru]ловим рій бджілКроме сбора меда занимаемся разведением пчел. Летом 2016 пчелы роились очень активно. Такого «урожая» пчелосемей я не помню за все годы работы на пасеке.

В течении нескольких недель подряд каждый день собирали около трех роев. Приходилось ловить пчел и дождем, и в грозу, и даже ночью)))

Часто рой забирается слишком высоко и его трудно достать. Таких пчел поймать очень трудно и даже иногда опасно. Отец не раз падал с высоты, а лично я часто бываю осыпанная ними с ног до головы и не раз укушена.

Процесс очень интересный в чем вы можете убедиться просмотрев видео.

Проголосуйте пожалуйста 1 Star2 Stars (1 голосів, в середньому: 5,00 з 5)

Loading...[:]