28.02.2017 Від Ирина Погребнова 0

[:uk]Рецепт профілактики застуди з медом і лимоном (особистий досвід)[:ru]Рецепт профилактики простуды с медом и лимоном (личный опыт)[:]

[:uk]рецепты с медомМед – це один з продуктів, який входить в список здорового харчування. Цьому є багато причин. Мед натуральний, створений природою, відмінно засвоюється людським організмом і насичений необхідними вітамінами і ферментами. А ще домашній мед може стати порятунком для ласунів, адже в ньому натуральні природні цукри: фруктоза і глюкоза.

Я вже писала про те, як ми самі їмо мед і як навчити родину це робити. Про це ви можете почитати тут. А сьогодні розповім про те, як ми всю зиму не хворіли за допомогою меду і лимона.

домашний медПрофілактика застуди з домашнім медом

Думаю ні для кого не секрет, що лимон багатий вітаміном С і відмінно справляється з таким завданням, як профілактика простудних захворювань. Якщо додати до його дії мед виходить відмінний і, головне, смачний засіб, який зміцнює імунну систему організму всю осінь і зиму. Сміливо можу це стверджувати, оскільки перевіряли всією сім’єю не одну дощову осінь і холодну зиму. Ось вирішила також поділитися і з усіма бажаючими.

Рецепт суміші меду і лимона

Робиться склад для профілактики дуже просто. Для початку нарізаємо дольками або кубиками лимон. Бажано для цього вибирати цитрус з якомога більш темною шкіркою, такі зазвичай найстигліші.

Далі нарізаний фрукт необхідно скласти в баночку або іншу зручну ємність. Зверху покласти мед, поставити в тепле місце і дати йому просочитися між часточками лимона. Мед можна вибирати будь-який на ваш смак, я, наприклад, дуже люблю весняний мед з ріпаком, він м’який, текучий і дуже запашний. Але також можна взяти літній мед, липовий або будь-який інший.

купить медЯкщо домашній мед густий, він може швидко не осісти для цього його можна покласти на батарею, на тривалий час або просто залишити в найбільш теплому місці. Головне, не розігрівайте мед в мікрохвильовці або на занадто гарячій водяній бані понад 40 градусів це може зробити його в кращому випадку непотрібним, а в гіршому навіть шкідливим для організму.

Можна також змішати натуральний мед з лимоном відразу, але тоді суміш буде схожий на кашу, а я, наприклад, більше люблю, коли часточки залишаються цілими, але на користь продукту це не впливає.

профилактика гриппаЯк ми їмо мед і лимон

Коли домашній мед повністю просочився в нарізаний лимон склад можна покласти в холодильник і вживати. Спочатку ми просто клали цю суміш в чай або їли її вприкуску, кожен раз, коли влаштовували чаювання. Але потім цієї цілющої суміші знаходилось й інше застосування. Наприклад, дуже смачно їсти мед і лимон з:

 • творогом;
 • вівсянкою;
 • манною кашею;
 • в будь-якій випічці;
 • з млинцями;
 • і просто так.

Якщо відразу ви не будете встигати з’їдати багато не переживайте за збереження цього продукту. Якщо ви взяли якісний домашній мед (такий мед купити можна у нас) і хороший цілий лимон їх суміш може простояти в холодильнику кілька місяців і не зіпсуватися. Адже мед крім цілющих властивостей має і антибактеріальну, консервуючу дію і не дасть лимону зіпсуватись.

Ось так вживаючи домашній мед і лимон вся моя сім’я вже який рік, не хворіє на застуду ні восени, ні взимку. Чого і вам бажаємо!
Меду Всім!!!

Проголосуйте будь ласка 1 Star2 Stars (3 голосів, в середньому: 4,67 з 5)

Loading...[:ru]рецепты с медомМед — это один из продуктов, который входит в список здорового питания. Этому есть много причин. Мед натуральный, созданный природой, отлично усваивается человеческим организмом и насыщенный необходимыми витаминами и ферментами. А еще домашний мед может стать спасением для сладкоежек, ведь в нем натуральные природные сахара: фруктоза и глюкоза.

Я уже писала о том, как мы сами кушаем мед и как научить семью это делать. Об этом вы можете почитать здесь. А сегодня расскажу о том, как мы всю зиму не болели с помощью меда и лимона.

домашний медПрофилактика простуды с домашним медом

Думаю ни для кого не секрет, что лимон богатый витамином С и отлично справляется с таким заданием, как профилактика простудных заболеваний. Если добавить к его действию мед получается отличное и, главное, вкусное средство, которое укрепляет иммунную систему организма всю осень и зиму. Смело могу это утверждать, поскольку проверяли это всей семьей не одну дождливую осень и холодную зиму. Вот решила также поделиться и со всеми желающими.

натуральный медРецепт смеси меда и лимона

Делается состав для профилактики очень просто. Для начала нарезаем дольками или кубиками лимон. Желательно для этого выбирать цитрус с как можно более темной кожицей, такие обычно самые спелые.

Далее нарезанный фрукт необходимо сложить в баночку или другую удобную емкость. Сверху положить мед, поставить в теплое место и дать ему просочиться между дольками лимона. Мед можно выбирать любой по вашему вкусу, я, например, очень люблю весенний мед с рапсом, он мягкий и текучий и очень душистый. Но также можно взять летний мед, липовый или любой другой.

купить медЕсли домашний мед густой, он может быстро не осесть для этого его можно положить на батарею, на длительное время или просто оставить в наиболее теплом месте. Главное, не разогревайте мед в микроволновке или на слишком горячей водяной бане свыше 40 градусов это может сделать его в лучшем случае бесполезным, а в худшем даже вредным для организма.

Можно также смешать натуральный мед с лимоном сразу, но тогда состав будет похож на кашу, а я, к примеру, больше люблю, когда дольки остаются целыми, но на пользу продукта это не влияет.

профилактика гриппаКак мы кушаем мед и лимон

Когда домашний мед полностью просочился в нарезанный лимон состав можно положить в холодильник и употреблять. Сначала мы просто клали эту смесь в чай или кушали ее вприкуску, каждый раз, когда устраивали чаепитие. Но потом этой целебной смеси находилось и другое применение. Например, очень вкусно кушать мед и лимон с:

 • творогом;
 • овсянкой;
 • манной кашей;
 • в любой выпечке;
 • с блинчиками;
 • и просто так.

Если сразу вы не будете успевать съедать много не переживайте за сохранность этого продукта. Если вы взяли качественный домашний мед (такой мед купить можно у нас) и хороший целый лимон их смесь может простоять в холодильнике несколько месяцев и не испортиться. Ведь мед помимо целебных свойств имеет и антибактериальное, консервирующее действие и не даст лимону испортиться.

Вот так употребляя домашний мед и лимон вся моя семья уже который год, не болеет простудой ни осенью, ни зимой. Чего и вам желаем!
Меда Всем!!!
Проголосуйте пожалуйста 1 Star2 Stars (3 голосів, в середньому: 4,67 з 5)

Loading...[:]