Солодощі, які мама точно дозволить

полезные конфеты

 
Останні років сто людство стало помітно залежно від цукровмісних продуктів. Так відбувається не тільки тому, що глюкоза здатна викликати звичку просто від систематичного її вживання.

Чому ми хочемо їсти солодке?

Замовити корисні цукерки

Людина все менше працює м’язами і все більше мозком. А живллення для мозкових клітин є не білок, як для м’язів, а саме глюкоза, яка міститься в солодких продуктах. Тому дітки молодшого віку і школярі, а часто і дорослі люди так хочуть підзарядитися солоденьким.

В такому випадку ми, як правило, хапаємо, що ближче і дешевше, не замислюючись про складові швидких солодощів. А виробники і поготів не думають про наше здоров’я, їм би як подешевше організувати виробничий процес.

Чому мама забороняє їсти солодощі?

Таким чином в наш організм потрапляють не тільки шкідливі цукри, а й пальмова олія (часто не найкращої якості), транс-жири, маргарин, спреди, стабілізатори, барвники. Це все складові звичайних цукерок, які продаються в магазині.

Надмірне вживання таких інгредієнтів може викликати алергію, ожиріння, порушення обміну речовин і інші негативні наслідки. Саме тому пильні і відповідальні мами часто забороняють дітям їсти багато цукерок. І правильно роблять.

Які цукерки мама точно дозволить?

полезные конфетыЗа наявністю такого великого асортименту солодощів в магазині, ми часто забуваємо про старий добрий спосіб поповнити запас глюкози більш природним способом. Йдеться про натуральний мед.

Працюючи з батьком у нас на пасіці я часто замислювалася як зробити так, щоб мед став зручним і цікавим дітям. Так були придумані медові цукерки.

Корисна медова “жувальна гумка”

мятные конфетыСкладаються вони з тоненького шару воску 1-1,5 мм і кремоподібного ніжного меду. Медова начинка доповнена різними видами спецій (кориця, імбир, чилі перець) для будь-якого виду гурманів. Також є варіанти з м’ятою і какао, для любителів шоколаду і м’ятних цукерок.

Так як ароматний віск з медом можна деякий час пожувати їх вже встигли прозвати “Медовою жувачкою”.

Де можна замовити корисні солодощі

Купити медові цукерки можна в нашому інтернет-магазині (переходьте за посиланням), ми відправимо будь-яку кількість, зручною для Вас службою доставки по всій території України.

Буде солодко, корисно і весело!