26.12.2018 Від Ирина Погребнова Вимкн.

[:uk]Солодощі, які мама точно дозволить[:ru]Сладости, которые мама точно разрешит![:]

[:uk]полезные конфеты

 
Останні років сто людство стало помітно залежно від цукровмісних продуктів. Так відбувається не тільки тому, що глюкоза здатна викликати звичку просто від систематичного її вживання.

Чому ми хочемо їсти солодке?

Замовити корисні цукерки

Людина все менше працює м’язами і все більше мозком. А живллення для мозкових клітин є не білок, як для м’язів, а саме глюкоза, яка міститься в солодких продуктах. Тому дітки молодшого віку і школярі, а часто і дорослі люди так хочуть підзарядитися солоденьким.

В такому випадку ми, як правило, хапаємо, що ближче і дешевше, не замислюючись про складові швидких солодощів. А виробники і поготів не думають про наше здоров’я, їм би як подешевше організувати виробничий процес.

Чому мама забороняє їсти солодощі?

Таким чином в наш організм потрапляють не тільки шкідливі цукри, а й пальмова олія (часто не найкращої якості), транс-жири, маргарин, спреди, стабілізатори, барвники. Це все складові звичайних цукерок, які продаються в магазині.

Надмірне вживання таких інгредієнтів може викликати алергію, ожиріння, порушення обміну речовин і інші негативні наслідки. Саме тому пильні і відповідальні мами часто забороняють дітям їсти багато цукерок. І правильно роблять.

Які цукерки мама точно дозволить?

полезные конфетыЗа наявністю такого великого асортименту солодощів в магазині, ми часто забуваємо про старий добрий спосіб поповнити запас глюкози більш природним способом. Йдеться про натуральний мед.

Працюючи з батьком у нас на пасіці я часто замислювалася як зробити так, щоб мед став зручним і цікавим дітям. Так були придумані медові цукерки.

Корисна медова “жувальна гумка”

мятные конфетыСкладаються вони з тоненького шару воску 1-1,5 мм і кремоподібного ніжного меду. Медова начинка доповнена різними видами спецій (кориця, імбир, чилі перець) для будь-якого виду гурманів. Також є варіанти з м’ятою і какао, для любителів шоколаду і м’ятних цукерок.

Так як ароматний віск з медом можна деякий час пожувати їх вже встигли прозвати “Медовою жувачкою”.

Де можна замовити корисні солодощі

Купити медові цукерки можна в нашому інтернет-магазині (переходьте за посиланням), ми відправимо будь-яку кількість, зручною для Вас службою доставки по всій території України.

Буде солодко, корисно і весело![:ru]полезные конфеты

 
Последние лет сто человечество стало заметно зависимо от сахаросодержащих продуктов. Так происходит не только потому, что глюкоза способна вызывать привычку просто от систематического ее употребления.

Почему мы хотим есть сладкое?

Заказать полезные конфеты

Человек все меньше работает мышцами и все больше мозгом. А питанием для мозговых клеток является не белок, как для мышц, а как раз глюкоза, которая содержится в сладких продуктах. Поэтому детки младшего возраста и школьники, а часто и взрослые люди так хотят подзарядиться сладеньким.

В таком случае мы, как правило, хватаем, что ближе и дешевле, не задумываясь о составляющих быстрых сладостей. А производители и подавно не думают о нашем здоровье, им бы как подешевле организовать производственный процесс.

Почему мама запрещает есть сладости?

Таким образом в наш организм попадают не только вредные сахара, а и пальмовое масло (часто не самого лучшего качества), транс-жиры, маргарин, спрэды, стабилизаторы, красители. Это все составляющие обычных конфет, которые продаются в магазине.
Чрезмерное употребление таких ингредиентов может вызывать аллергию, ожирение, нарушение обмена веществ и другие негативные последствия. Именно поэтому бдительные и ответственные мамы часто запрещают детям есть много конфет.

Какие конфеты мама точно разрешит?

полезные конфетыПри наявности такого обширного ассортимента сладостей в магазине, мы часто забываем о старом добром способе пополнить запас глюкозы более естественным способом. Речь идет о натуральном меде.

Работая с отцом у нас на пасеке я часто задумывалась как сделать так, чтобы мед стал удобным и интересным детям. Так были придуманы медовые конфеты.

Полезная медовая жвачка

мятные конфетыСостоят они из тоненького слоя воска 1-1,5 мм и кремообразного нежного меда. Медовая начинка дополнена разными видами специй (корица, имбирь, чили перец) для любого вида гурманов. Также есть варианты с мятой и какао, для любителей шоколада и мятных конфеток.

Так как ароматный воск с медом можно некоторое время пожевать их уже успели прозвать “Медовой жвачкой”.

Где можно заказать полезные сладости

Купить медовые конфеты можно в нашем интернет-магазине (переходите по ссылке), мы отправим любое количество, удобной для Вас службой доставки по всей территории Украины.

Будет сладко, полезно и весело![:]