Що таке прополіс

прополис кульки2Прополіс (бджолиний клей) речовина, що виробляється бджолами, з різноманітним хімічним складом, що містить ароматичні речовини, смоли, фловони, мінеральні речовини. Багато складових частин прополісу ще не відомі.

Бджоли у природному середовищі використовують прополіс для ізоляції гнізда від гниючої деревини дупла, для захисту від патогенних мікроорганізмів і ворогів. Прополісом вони полірують  з середини соти, попереджаючи захворювання личинок. Шкідників, залізших у вулик і там загиблих, яких бджоли витягнути не в змозі, замуровують прополісом, що б вони не розкладалися.

купить прополисВиглядає прополіс як смолиста речовина зелено-бурого або коричневого кольору з приємним ароматом деревних бруньок, хвої, меду, воску і ванілі. При горінні виділяє запах цінних ароматичних смол.

Збирають його бджоли з бруньок берези, тополі, осики, каштана, дуба, в’яза, верби і хвойних дерев.

Головні постачальники прополісу – береза і тополя. Залежно від того з якого дерева бджоли зберуть прополіс, він відрізняється як за кольором, так і за хімічним складом. З берези він зеленуватий, з тополі – червонуватий, з осики – сірий, зустрічається коричневий, бурий майже чорний.

где купить прополисПрополіс має унікальні цілющі властивості, завдяки чому він широко вживається в народній медицині. В даний час ним лікують всі шкірні захворювання, прості рани і довго незагоювані, виразки на шкірі та виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гінекологічні захворювання запального характеру, геморой, нежить, грип, неврит, радикуліт, туберкульоз легенів та інші.

Прополіс може бути сформований у брикети, кульки або у вигляді маленьких шматочків. Смак гіркий злегка пекучий. Він не повинен мати сторонніх домішок.

Купити прополіс 

Проголосуйте будь ласка 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Читайте також:
Як правильно вибрати прополіс
Приготування розчинів прополісу
Протипоказання застосуванню прополісу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.