13.05.2014 Від Ирина Погребнова 0

[:uk]Що таке прополіс[:ru]Что такое прополис[:]

[:uk]прополис кульки2Прополіс (бджолиний клей) речовина, що виробляється бджолами, з різноманітним хімічним складом, що містить ароматичні речовини, смоли, фловони, мінеральні речовини. Багато складових частин прополісу ще не відомі.

Бджоли у природному середовищі використовують прополіс для ізоляції гнізда від гниючої деревини дупла, для захисту від патогенних мікроорганізмів і ворогів. Прополісом вони полірують  з середини соти, попереджаючи захворювання личинок. Шкідників, залізших у вулик і там загиблих, яких бджоли витягнути не в змозі, замуровують прополісом, що б вони не розкладалися.

купить прополисВиглядає прополіс як смолиста речовина зелено-бурого або коричневого кольору з приємним ароматом деревних бруньок, хвої, меду, воску і ванілі. При горінні виділяє запах цінних ароматичних смол.

Збирають його бджоли з бруньок берези, тополі, осики, каштана, дуба, в’яза, верби і хвойних дерев.

Головні постачальники прополісу – береза і тополя. Залежно від того з якого дерева бджоли зберуть прополіс, він відрізняється як за кольором, так і за хімічним складом. З берези він зеленуватий, з тополі – червонуватий, з осики – сірий, зустрічається коричневий, бурий майже чорний.

где купить прополисПрополіс має унікальні цілющі властивості, завдяки чому він широко вживається в народній медицині. В даний час ним лікують всі шкірні захворювання, прості рани і довго незагоювані, виразки на шкірі та виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гінекологічні захворювання запального характеру, геморой, нежить, грип, неврит, радикуліт, туберкульоз легенів та інші.

Прополіс може бути сформований у брикети, кульки або у вигляді маленьких шматочків. Смак гіркий злегка пекучий. Він не повинен мати сторонніх домішок.

Купити прополіс 

Проголосуйте будь ласка 1 Star2 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Читайте також:
Як правильно вибрати прополіс
Приготування розчинів прополісу
Протипоказання застосуванню прополісу[:ru]прополис кульки2Прополис (пчелиный клей) вещество, вырабатываемое пчелами, с разнообразным химическим составом, содержащим ароматические вещества, смолы, фловоны, минеральные вещества. Многие из составных частей прополиса еще не известны.

Пчелы в естественной среде используют прополис для изоляции гнезда от гниющей древесины дупла, для защиты от патогенных микроорганизмов и врагов.

Прополисом они полируют с середины соты, предупреждая заболевания личинок. А также вредителей, забравшись в улей и там погибших, вытащить которых пчелы не в состоянии, поэтому замуровывают их прополисом, чтобы они не разлагались. В общем пчелы используют прополис как бактерицидное и противовирусное средство.

купить прополисЭто смолистое вещество зелено-бурого или коричневого цвета с приятным ароматом древесных почек, хвои, меда, воска и ванили. При горении выделяет запах ценных ароматических смол. Собирают его пчелы с почек березы, тополя, осины, каштана, дуба, вяза, ивы и хвойных деревьев.

Главные источники прополиса – береза и тополь. В зависимости от того из какого дерева пчелы соберут прополис, он отличается как по цвету, так и по химическому составу. С березы он зеленоватый, с тополя – красноватый, с осины – серый, встречается коричневый, бурый и почти черный.

где купить прополисПрополис обладает уникальными целебными свойствами, благодаря чему он широко используется в народной медицине. В настоящее время им лечат все кожные заболевания, простые раны и долго незаживающие, язвы на коже и язвы желудка и двенадцатиперстной кишки, гинекологические заболевания воспалительного характера, геморрой, насморк, грипп, неврит, радикулит, туберкулез легких и другие.

Прополис может быть сформирован в брикеты, шарики или в виде маленьких кусочков. Вкус горький слегка жгучий. Он не должен иметь посторонних примесей.

Купить прополис

Проголосуйте пожалуйста 1 Star2 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Читайте также:

Как правильно выбрать прополис
Изготовление растворов прополиса
Противопоказания применения прополиса[:]