09.04.2016 Від Ирина Погребнова 0

[:uk]Умиваємось медом[:ru]Умываемся медом[:]

[:uk]

2-290x290Устань, устань, подоляночко, устань, устань, молодесенька, умий личко так, як скляночку…

Сьогодні відкрила для себе мед в якості засобу для вмивання обличчя та спішу поділитись із вами.

Те, що мед можна застосовувати в косметичних цілях не секрет, мабуть, для більшості жінок, які більш-менш дбають про свою красу. Оскільки забезпечена медом, маю можливість і бажання проекспериментувати.У ванній кімнаті завжди лежить коробочка з медом для таких цілей.

Коли умивала обличчя зранку під руку попалась та сама коробочка і я спробувала використати його замість засобу для вмивання. На вологу шкіру обличчя коловими рухами нанесла невелику кількість меду, потім змила теплою водою. Ефект відчула як відразу, так і протягом дня, шкіра почувалась чистою, гладенькою, злегка підтягнутою.  Мед дуже добрий очищувач, оскільки має бактерицидні, протизапальні властивості завдяки фітонцидам* , що є у його складі. А інгібітори**, які теж у великій кількості має мед, допоможуть шкірі довгий час не втрачати молодого вигляду.

Завдяки кристалічному стану меду, відчувався ще й ефект скрабу, але на відміну від скрабів з якими я мала справу, кристалики меду під тиском пальців роздавлюються, тому не мають руйнівної дії на ніжну шкіру обличчя. Отож пори шкіри теж залишили задоволеними.

До того всього я отримала чудову вітамінну маску і гарний настрій протягом дня! Чого і Вам бажаю.

На цьому мій експеримент не закінчується, спробую всі хімічні засоби для вмивання сховати далеко на високу полицю і використовувати мед кожного ранку протягом двох тижнів. Про результати обов’язково напишу.

P.S. Результатом залишилась задоволена, мед прекрасно справляється. Також уже встигла розробити серію домашньої косметики з меду. Можете переглянути в нашому Інтернет магазині меду. Тут ви можете знайти м’ятно-медовий скраб та медовий скраб з кавою.

мед в сауну  натуральный скраб

*Фітонци́ди  — біологічно активні речовини, що утворюються рослинами, які вбивають чи пригнічують зростання і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів, та інші форми мікроорганізмів.

**Інгібітор (від лат. inhibere — затримувати) — речовина , що сповільнює чи зупиняє перебіг хімічних реакцій, біохімічних і фізіологічних процесів.

Проголосуйте будь ласка 1 Star2 Stars (1 голосів, в середньому: 5,00 з 5)

Loading...[:ru]

2-290x290Устань, устань, подоляночко, устань, устань, молодесенька, умий личко так, як скляночку…

Сегодня открыла для себя мед в качестве средства для очистки лица и спешу поделиться с вами дорогие мои.

То, что мед можно применять в косметических целях не секрет, пожалуй, для большинства женщин, которые более или менее заботятся о своей красоте.

Поскольку обеспечена продуктом, есть возможность и желание экспериментировать.В ванной комнате всегда лежит коробочка с медом для таких целей.

Когда умывала лицо утром под руку попалась та самая коробочка и я попыталась использовать его вместо средства для умывания. На влажную кожу лица круговыми движениями нанесла небольшое количество меда, затем смыла теплой водой.

Эффект почувствовала как сразу, так и в течение дня, кожа чувствовала чистой, гладкой, слегка подтянутой. Мед очень хороший очиститель, поскольку обладает бактерицидными, противовоспалительными свойствами благодаря фитонцидам * что в его составе. А ингибиторы **, которые тоже в большом количестве имеет мед, помогут коже долгое время не терять молодого вида.

Благодаря кристаллическом состояния меда, чувствовался еще и эффект скраба, но в отличие от скрабов с которыми я имел дело, кристаллики меда под давлением пальцев раздавливаются, поэтому не имеют разрушительного воздействия на нежную кожу лица. Поэтому поры кожи тоже оставили довольными.

Ко всему я получила замечательную витаминную маску и хорошее настроение в течение дня! Чего и Вам желаю.

На этом мой эксперимент не заканчивается, попробую все химические средства для умывания скрыть далеко на высокую полку и использовать мед каждое утро в течение двух недель. О результатах обязательно напишу.

P.S. Результатом осталась довольна, мед прекрасно справляется. Также уже успела разработать серию домашней косметики из меда. Можете посмотреть в нашем Интернет магазине меда. Вы можете выбрать мятно-медовый скраб или кофейный скраб с медом.

 

мед в сауну  натуральный скраб

* Фитонциды – биологически активные вещества, образующиеся растениями, которые убивают или подавляют рост и развитие бактерий, микроскопических грибов, и другие формы микроорганизмов.

** Ингибитор (от лат. Inhibere – задерживать) – вещество, замедляющее или останавливает ход химических реакций, биохимических и физиологических процессов.

Проголосуйте пожалуйста 1 Star2 Stars (1 голосів, в середньому: 5,00 з 5)

Loading...[:]