Умиваємось медом

2-290x290Устань, устань, подоляночко, устань, устань, молодесенька, умий личко так, як скляночку…

Сьогодні відкрила для себе мед в якості засобу для вмивання обличчя та спішу поділитись із вами.

Те, що мед можна застосовувати в косметичних цілях не секрет, мабуть, для більшості жінок, які більш-менш дбають про свою красу. Оскільки забезпечена медом, маю можливість і бажання проекспериментувати.У ванній кімнаті завжди лежить коробочка з медом для таких цілей.

Коли умивала обличчя зранку під руку попалась та сама коробочка і я спробувала використати його замість засобу для вмивання. На вологу шкіру обличчя коловими рухами нанесла невелику кількість меду, потім змила теплою водою. Ефект відчула як відразу, так і протягом дня, шкіра почувалась чистою, гладенькою, злегка підтягнутою.  Мед дуже добрий очищувач, оскільки має бактерицидні, протизапальні властивості завдяки фітонцидам* , що є у його складі. А інгібітори**, які теж у великій кількості має мед, допоможуть шкірі довгий час не втрачати молодого вигляду.

Завдяки кристалічному стану меду, відчувався ще й ефект скрабу, але на відміну від скрабів з якими я мала справу, кристалики меду під тиском пальців роздавлюються, тому не мають руйнівної дії на ніжну шкіру обличчя. Отож пори шкіри теж залишили задоволеними.

До того всього я отримала чудову вітамінну маску і гарний настрій протягом дня! Чого і Вам бажаю.

На цьому мій експеримент не закінчується, спробую всі хімічні засоби для вмивання сховати далеко на високу полицю і використовувати мед кожного ранку протягом двох тижнів. Про результати обов’язково напишу.

P.S. Результатом залишилась задоволена, мед прекрасно справляється. Також уже встигла розробити серію домашньої косметики з меду. Можете переглянути в нашому Інтернет магазині меду. Тут ви можете знайти м’ятно-медовий скраб та медовий скраб з кавою.

мед в сауну  натуральный скраб

*Фітонци́ди  — біологічно активні речовини, що утворюються рослинами, які вбивають чи пригнічують зростання і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів, та інші форми мікроорганізмів.

**Інгібітор (від лат. inhibere — затримувати) — речовина , що сповільнює чи зупиняє перебіг хімічних реакцій, біохімічних і фізіологічних процесів.

Проголосуйте будь ласка 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середній: 5,00 з 5)

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.